Ponuka práce v spol. LEONI Industry Slovakia s.r.o.

Spoločnosť LEONI Industry Slovakia s.r.o., organizačná zložka KWO Ilava,  zaoberajúca sa výrobou káblovej metráže hľadá zamestnancov na pozíciu: VÝROBNÝ OPERÁTOR

Náplň práce:

• obsluha extrúznej linky na výrobu káblovej metráže (nie montáž)
• práca s technickou výrobnou dokumentáciou
• evidencia rozpracovanej a odvedenej výroby v PC
• práca v trojzmennej prevádzke, neskôr v nepretržitej prevádzke

Požiadavky:

• prax na podobnej pozícii

• základne znalosti PC

• technické vzdelanie

Naša ponuka:

• práca na trvalý pracovný pomer

• nástupná mzda 5,84 EUR/hod + ostatné zložky mzdy) + variabilná mesačná odmena po splnení vopred definovaných požiadaviek.

• možná mzda po zaškolení 1200 € brutto

• nástupný bonus 100 €

• motivujúci systém odmeňovania

• vianočný bonus

• výhodná cena stravovania len za 0,70 €/obed

• sociálny program

• stabilná a perspektívna práca

V prípade záujmu kontaktujte prosím personálne oddelenie spoločnosti na telefónnom čísle 032/32 13 122, 032/32 13 158.